400VXG470MEFC30X50
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG470MEFC
400VXG470MEFC30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXG470MEFC30X50, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 2.996 A ve 120 Hz'de 2.14 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve industrial elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.996 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V