400VXG270MEFCSN25X45
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG270MEFCSN
400VXG270MEFCSN25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXG270MEFCSN25X45, 270µF kapasitans değerine sahip 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipi ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 2.254A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi ise 1.61A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Aktif parça statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.254 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V