400VXG270MEFC35X30
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG270MEFC
400VXG270MEFC35X30 Hakkında
Rubycon 400VXG270MEFC35X30, 270 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile ±25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisiyle, 10 kHz'de 2.072 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V