400VXG220MEFC35X25
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG220MEFC
400VXG220MEFC35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.764 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.764 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V