400VXG180MEFC30X25
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG180MEFC
400VXG180MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXG180MEFC30X25, 180 µF kapasitanslı ve 400V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımına sahip olan bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 1.624 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple akım kapasitesine sahip olup, endüstriyel güç kaynakları, konvertörler ve genel filtreler gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.624 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V