400VXG100MEFC22X30
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400VXG100MEFC
400VXG100MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXG100MEFC22X30, 100µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial tip kasa yapısıylathrough-hole montajına uyumludur. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.246 A ve 120 Hz'de 890 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj seviyesindeki devreler için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.246 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V