400USH470MEFC35X30
CAP ALUM 470UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400USH470MEFC
400USH470MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USH470MEFC35X30, 470 µF kapasitansa ve 400 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% toleransı ile tasarlanmıştır. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.374 A ve 120 Hz'de 2.41 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.374 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V