400USH390MEFC25X40
CAP ALUM 390UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400USH390MEFC
400USH390MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USH390MEFC25X40, 390 µF kapasitanslı ve 400V voltaj değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'te 3.444 A ve 120 Hz'te 2.46 A ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.444 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V