400USH220MEFC22X35
CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400USH220MEFC
400USH220MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 400V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. Ripple current özellikleri 2.534A @ 10kHz ve 1.81A @ 120Hz'dir. Güç kaynakları, invertörler, motor kontrolü ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.534 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V