400USG82MEFCSN20X25
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG82MEFCSN
400USG82MEFCSN20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 82 µF kapasitanslı, 400 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devre uygulamalarında kullanılır. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.12 A ripple current, 120 Hz'de 80 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip polar kondansatördür. Güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V