400USG820MEFCSN35X50
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG820MEFCSN
400USG820MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG820MEFCSN35X50, 820µF kapasitansı ve 400V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan ürün, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4.55A @ 10 kHz ve 3.25A @ 120 Hz ripple akım özellikleri sayesinde güç kaynakları, konvertörler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V