400USG680MEFCSN35X40
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG680MEFCSN35X40
400USG680MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 680 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile 10 kHz'de 4.144 A, 120 Hz'de 2.96 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel elektronik devrelerde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.144 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V