400USG680MEFC35X40
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG680MEFC
400USG680MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG680MEFC35X40, 680 µF kapasitansa sahip 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 4.144 A ve 120 Hz'de 2.96 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığına uygun olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.144 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V