400USG560MEFCSN30X45
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG560MEFCSN
400USG560MEFCSN30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG560MEFCSN30X45, 560µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyonu sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında güvenle çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.766 A ve 120 Hz'de 2.69 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans devrelerinde uygulanabilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında geniş kullanım alanına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.766 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V