400USG470MEFC25X50
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400USG470MEFC
400USG470MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG470MEFC25X50, 470µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 3.346A ve 120 Hz'de 2.39A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.346 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V