400USG390MEFCSN30X35
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG390MEFCSN
400USG390MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG390MEFCSN30X35, 390µF kapasitansa ve 400V anma gerilime sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür ve yüksek frekans uygulamalarında 2.982 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği ürünlerinde geniş uygulama alanı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.982 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V