400USG220MEFC30X25
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG220M
400USG220MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG220MEFC30X25, 220 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial tip kasa ile Through Hole montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj filtrasyonu için kullanılır. 10 kHz'de 2.212 A, 120 Hz'de 1.58 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.212 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V