400USG220MEFC25X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG220MEFC
400USG220MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG220MEFC25X30, 220µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB üzerine direkt yerleştirilmeye uygundur. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz frekansında 2.212A ve 120 Hz frekansında 1.58A ripple akım değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devre tasarımları ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.212 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V