400USG150MEFC22X30
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400USG150M
400USG150MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG150MEFC22X30, 150 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB'lere entegrasyonu sağlayan snap-in kasa yapısına sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 1.694 A ve 120 Hz'de 1.21 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.694 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V