400USG100MEFC22X25
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USG100MEFC
400USG100MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USG100MEFC22X25, 100µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile uyumlu olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasında değişmektedir. 10 kHz'de 1.316A ve 120 Hz'de 940mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjik depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.316 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V