400USC560MEFC35X40
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC560MEFC
400USC560MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC560MEFC35X40, 560 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 3.99 A ve 120 Hz'de 2.85 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.99 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V