400USC470MEFCSN35X40
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC470MEFCSN
400USC470MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC470MEFCSN35X40, 470 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (85°C'de) sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI/RFI suppress uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.556 A, 120 Hz'de 2.54 A ripple current kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.556 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V