400USC470MEFC30X45
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC470MEFC
400USC470MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC470MEFC30X45, 470 µF kapasitanslı, 400V voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 3.514 A ve 120 Hz'de 2.51 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel indüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.514 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V