400USC330MEFCSN35X30
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400USC330MEFCSN
400USC330MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponent, 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 10 kHz'de 2.87A ripple akım kapasitesi ve 120 Hz'de 2.05A ripple akım değerleri ile güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V