400USC330MEFC35X30
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC330MEFC
400USC330MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial paket tipiyle through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz frekansında 2.87 A, 120 Hz frekansında 2.05 A ripple current kapasitesi bulunan bileşen, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V