400USC220MEFC30X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC220MEFC
400USC220MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC220MEFC30X30, 220µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ev aletleri gibi çeşitli elektronik cihazlarda enerji depolama, düzeltme ve filtre uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulamalar için uygundur. 10 kHz'de 2.324A, 120 Hz'de 1.66A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.324 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V