400USC180MEFCSN30X25
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC180MEFCSN
400USC180MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC180MEFCSN30X25, 180 µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip radial Snap-In alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömürlü olarak belirtilmiştir. 10 kHz'de 2.128 A ve 120 Hz'de 1.52 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve yüksek voltaj filtresi gerektiren endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through Hole montajla PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.128 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V