400USC180MEFC30X25
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC180MEFC
400USC180MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC180MEFC30X25, 180 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paketleme ile Through Hole montaj tipini destekler. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değerini korur. 3000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garanti edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 2.128 A, 120 Hz'de 1.52 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.128 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V