400USC150MEFCSN25X30
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400USC150MEFCSN
400USC150MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC150MEFCSN25X30, 150 µF kapasitanslı ve 400 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.778 A ve 120 Hz'de 1.27 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel, tüketici ve ticari elektronik uygulamalarında güç kaynakları, frekans kompenzasyonu ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.778 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V