400USC150MEFC22X35
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC150MEFC
400USC150MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC150MEFC22X35, 150 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paket şeklinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 85°C'de garantilenmiş olup, -25°C ile 85°C arasında çalışır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.736 A, 120 Hz'de 1.24 A'dir. Güç kaynakları, ses frekans filtreleri ve genel amaçlı DC-DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V