400USC120MEFC22X30
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC120MEFC
400USC120MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC120MEFC22X30, 120 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saat ömrü garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.526 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.526 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V