400USC120MEFC20X35
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC120MEFC
400USC120MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC120MEFC20X35, 120 µF kapasitanslı, 400V voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial monte türündeki bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.498 A, 120 Hz'de 1.07 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.498 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V