400USC100MEFCSN22X30
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400USC100MEFCSN
400USC100MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400USC100MEFCSN22X30, 100µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. General purpose uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasındaki işletme sıcaklıklarında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. ±20% toleransı ile üretilen komponent, 10 kHz'de 1.386A ve 120 Hz'de 990mA ripple akım değerlerine sahiptir. Endüstriyel ekipmanlar, güç kaynakları, frekans konvertörleri ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.386 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V