400TXW82MEFR12.5X45
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
400TXW82MEFR
400TXW82MEFR12.5X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW82MEFR12.5X45, 82 µF kapasitansına ve 400 V rated gerilime sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 12.5x45mm boyutunda radial can pakette sunulan bu komponenti, -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında ve ±20% tolerans ile kullanabilirsiniz. 105°C'de 12.000 saat ömür garantisi sağlar. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 975 mA, 120 Hz'de 650 mA olarak belirlenmiştir. Güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın şekilde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V