400TXW82MEFC12.5X45
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
400TXW82MEFC
400TXW82MEFC12.5X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW82MEFC12.5X45, 82 µF kapasitansına sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajında çalışan bu bileşen, ±20% toleransa ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz'de 975 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, konvertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürün şu anda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V