400TXW68MEFR16X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400TXW68MEFR
400TXW68MEFR16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW68MEFR16X25, 68µF kapasitanslı ve 400V nominal voltajda çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple current değerleri 120 Hz'de 510 mA ve 100 kHz'de 765 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V