400TXW68MEFR12.5X40
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400TXW68MEFR
400TXW68MEFR12.5X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW68MEFR12.5X40, 68 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 100 kHz'de 870 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply devreleri, filtrasyon ve enerji depolama gibi konvansiyonel elektronik tasarımlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 870 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V