400TXW47MEFC10X45
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400TXW47MEFC
400TXW47MEFC10X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW47MEFC10X45, 47 µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunur. 120 Hz'de 450 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans alanı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır. Part status obsolete olsa da, elektrik mimarına alternatif bulmakta yardımcı olabilecek güvenilir bir referans komponentidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V