400TXW39MEFR12.5X30
CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
400TXW39MEFR
400TXW39MEFR12.5X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW39MEFR12.5X30, 39 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu komponentin 105°C'de 12000 saat yaşam süresi vardır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor sürücüleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V