400TXW22MEFR10X25
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
400TXW22MEFR
400TXW22MEFR10X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW22MEFR10X25, 22 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış radial Through Hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12.000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akımı kabiliyetine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kutulu radial yapısı, standart PCB'lere kolay entegrasyon sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V