400TXW120MEFR16X40
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400TXW120MEFR
400TXW120MEFR16X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400TXW120MEFR16X40, 120 µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Düşük frekans ortamında 800 mA, yüksek frekans (100 kHz) ortamında 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V