400TXW120MEFC18X35
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400TXW120MEFC
400TXW120MEFC18X35 Hakkında
Rubycon 400TXW120MEFC18X35, 120 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 12000 saatlik ömür ile belirtilmiş olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 100 kHz'de 1.18 A ve 120 Hz'de 790 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, can paket tipi ile sunulan bu kondansatör, dönem teknolojisinin gerekli standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V