400SXG68MEFC22X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXG68MEFC
400SXG68MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXG68MEFC22X25, 68 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 2000 saat ömür garantisine sahip ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 728 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple current özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 728 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V