400SXG330MEFC30X35
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXG330MEFC
400SXG330MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXG330MEFC30X35, 330 µF kapasitansa ve 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.016 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V