400SXG100MEFC22X30
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXG100MEFC
400SXG100MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXG100MEFC22X30, 100 µF kapasitanslı, 400V rated voltaj ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 2000 saat ömürlü tasarımı bulunmaktadır. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye kolaylıkla entegre edilebilir. Yüksek frekansta 980 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 700 mA (120 Hz) ripple akım toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V