400SXC82MEFC35X20
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400SXC82MEFC35X20
400SXC82MEFC35X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC82MEFC35X20, 82 µF kapasitanslı ve 400V nominal voltajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal paket tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir bileşendir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransa ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 586,5 mA ve 120 Hz'de 510 mA ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, invertörler, frekans konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montajı için uygun olup yüksek voltaj devrelerinde stabilizasyon ve filtreleme işlevlerini gerçekleştirmede tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 586.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V