400SXC82MEFC25X25
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC82MEFC
400SXC82MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC82MEFC25X25, 82 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 644 mA ve 120 Hz'de 560 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve endüstriyel elektronikte kullanılan bu bileşen, yüksek gerilim ortamlarında kararlı çalışma gerektiren devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 644 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V