400SXC82MEFC22X30
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC82MEFC
400SXC82MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC82MEFC22X30, 82 µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile hızlı montaj ve demontaj sağlar. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar. 105°C'de 2000 saatlük ömür garantisi ile güvenilir ve uzun vadeli uygulamalara uygundur. Yüksek frekansta 644 mA @ 10 kHz ve düşük frekansta 560 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, inverter, UPS sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 644 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V