400SXC68MEFC22X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC68MEFC
400SXC68MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC68MEFC22X25, 68 µF kapasitans ve 400 V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında ve 563.5 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 563.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V