400SXC56MEFC25X25
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC56MEFC
400SXC56MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC56MEFC25X25, 56 µF kapasitansına ve 400V voltaj rating'ine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi specification'ına sahiptir. 10 kHz'de 517.5 mA ve 120 Hz'de 450 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 517.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V